2012 Bellona Sehpa Çeşitleri (Orta & Zigon & Tv Sehpaları)

imaj-tasli-orta-sehpa-siyah-06

mfg_searchterm:

Sehpa Modelleri

03 Kasım 2012

ekledi.

Yorum Yaz

1145 kez incelendi.

2012 Bellona  Orta & Zigon & Tv Sehpaları

Aslında bizler pek önemsemesek de küçük ayrıntılar ev tasarım ve dekorasyonunda çok önemlidir. Daha çok mobilya, masa, perde gibi daha büyük ve alımlı ürünler gözümüze çarpsa da bir tamamlayıcılık, bir bütünleşme anlamında küçük detay ürünlerden biri de sehpalardır. Aslında bir anlamda hem yer kaplamaması hem de kattığı pratiklik ile tercih edilirliğini arttırmıştır.

Her yerde kolayca da satın alabileceğiniz ve çeşit anlamında sıkıntı çekmeyeceğiniz bir ürün olup sehpa çeşitleri genel olarak orta sehpa, zigon sehpa, laptop sehpası koltuk sehpası ve tepsi sehpa olarak karşımıza çıkmaktadır.

Orta sehpa; fiskos sehpa, tavla sehpa, açılır çekmeceli sehpa, çok amaçlı sehpa, kahve sehpası, düşey sehpa,  dikdörtgen, yuvarlak orta konsept sehpa, yuvarlak camlı çeşitleri ile karşımıza çıkmakta olup fiyatları da 80 TL ile 900 TL arasına kadar değişmektedir.

Zigon sehpa; servis sehpası, çok amaçlı sehpa, yan, yuvarlak camlı,C şeklinde sehpa, yavrulu zigon sehpa en çok tercih edilen zigon sehpa çeşitleridir. Fiyat aralıkları ise genel markalar bazında 60 TL ile 900 TL civarı arasında değişmektedir.

Laptop sehpası; fiyatları 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

Koltuk sehpaları; daha çok pratik olarak kotlu yanında, önünde veya yakınında kullanılmak üzere tasarlanmış olup fiyat seçenekleri 50 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Tepsi sehpa;  çok amaçlı, katlanır fonksiyonları ile kullanılan bu sehpaların fiyat aralığı 35 TL ile 50-60 TL civarı arasında değişmektedir.

2012 Bellona Sehpa Çeşitleri,Anatolya Orta Sehpa,Anita Orta Sehpa,,Crea Orta Sehpa,,Karen Dikdörtgen Sehpa,Vista Derili Orta Sehpa,,Prado Fiskos Sehpa,,Prado Orta Sehpa,Retro Dikdörtgen Sehpa Derili,Retro Dikdörtgen Sehpa Ahşap,,Retro Kare Sehpa Ahşap,Real Camlı Orta Sehpa,Elegance Kare Sehpa,Lorena Orta Sehpa,,,Lifos Dikdörtgen Sehpa,Linea Sehpa,Nova Orta Sehpa,,Moon Kare Sehpa (Ahşap),,Anfora Dikdörtgen Sehpa,,Bolivya Orta Sehpa,Hanzade Dikdörtgen Sehpa,Hanzade Kare Sehpa,,Z-301 Zigon Sehpa,Z-302 Zigon Sehpa,Bella Zigon Sehpa,Nota Zigon Sehpa,Karen Zigon Sehpa,Paradise Zigon Sehpa,Prado Zigon Sehpa,Moon Zigon Sehpa (Derili),Anfora Zigon Sehpa,Retro Zigon Sehpa (Derili),Lifos Derili Zigon Sehpa,Vivaldi Zigon Sehpa,Real Zigon Sehpa,Lifos Plazma Tv Sehpası,Neon Plazma TV,Pixel Plazma Tv Sehpası,Scart Plazma Tv Sehpası,Anfora Plazma Tv Sehpası,Nova Plazma Tv Sehpası,Monza Plazma Tv Sehpası,Pera Plazma Tv Sehpası,Monet Plazma Tv Sehpası,Victoria Plazma Tv Sehpası,İmaj Plazma Tv Sehpası,Hanzade Plazma Tv Sehpası,Casalis Plazma Tv Sehpası,Vivaldi Plazma Tv Ünitesi,Bolivya Plazma Tv Sehpası,

 

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz

Tek parça film izle