Modern Mutfak Tasarımları

306595_212848862181912_932921358_n

Modern Mutfak Tasarımları

05 Kasım 2012

ekledi.

Yorum Yaz

1095 kez incelendi.

Özellikle hanımlarım daha çok sahiplendiği ve dekorunda kendini yansıtan, kendi düzenini aktardığı evin bölümüdür desek yanlış olmaz mutfak için. Ayrıca iyi bir mutfak her zaman şık bir tasarımla evi de iyi gösteren unsurlardandır. Fakat mutfağı şık yapmak, onu güzel, kaliteli ve hoş mobilya ve tasarımla kurgulamakla olur. İşte biz burada bu detayları ele alacağız. Mutfak mobilyaları ve tasarımlarından bahsedeceğiz.

İlk önce mutfağınızda L köşesi de denilen ölü nokta var ise buralar menteşeler aracılığı ile iki kapaklı sistemde biri L şeklindeki kapağın döndürülmesi sağlanarak rafların ortaya çıkartılması, diğeri oval kapak şeklinde olup sonuncu da köşeye düz şekilde büyük dolap seçeneğidir.

Mutfak mobilyaları denilince akla ilk olarak mutfak dolapları gelmektedir. Çünkü mutfağın en geniş kısmını dolaplar kaplamaktadır bunun yanında mutfağı gösteren en önemli detaydır. Daha sonra mutfak tezgâhları ve de aksesuar tarzında mutfak mobilyaları en dikkat çeken ürünlerdir. Modern mutfak ve modern mutfak masası ile mutfağınızı bütünleştirmek sizin elinizdedir. Sizin mutfağınızda en önemli nokta uyum ve mutfak mobilya, aksesuar gibi ürünlerinizin fonksiyonelliği ve işlevi olacaktır.

En çok tercih edilen mutfaklar ankastre, Amerikan,  klasik mutfaklardır. Genel markalar çapında mutfak mobilyalarının fiyatlarına göz attığımızda ise mutfak masaları küçük masalar, duvara monte küçük masalardan tutun da daha geniş masalara 100 lira ile 900 liraya kadar bulmanız mümkündür. Masa ve sandalye şeklindeki mobilyalar da yine 300 lira ile 1000 liraya kadar tercihinize göre değişmektedir. Tek sandalye fiyatlarında ise 20 lira ile 300 liraya kadar fiyat seçeneği sizlere sunulmaktadır.  Mutfak dolaplarındaki fiyat seçenekleri; alt dolaplar 35 lira ile 200 lira arasında, duvar dolapları 40 lira ile 200 lira arası, yüksek dolaplar 100 lira ile 200 lira arası, dolap ayakları 10 lira ile 25 lira arasında değişmektedir. Mutfak tabureleri ve servis araçları da 40 lira ile 500 lira arasında fiyatlarla size sunulmaktadır.

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz

Tek parça film izle